Způsoby platby

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem na telefonním čísle 608 937 642.

Nákup u nás lze uhradit jedním z následujících způsobů platby. Vyberte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

Platba v hotovosti nebo platební kartou přímo na prodejně

Zboží zaplatíte hotově nebo platební kartou při převzetí zboží na některé z prodejen TomiZOO.cz. Akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro. Pro Vaši bezpečnost a ochranu můžete být požádání o předložení průkazu totožnosti.

Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky Vám bude na e-mailovou adresu odesláno potvrzení objednávky s podklady pro provedení platby bankovním převodem. Prosíme o přesné vyplnění příkazu k platbě, především čísla účtu a variabilního symbolu. Zboží Vám bude expedováno okamžitě po připsání platby za objednané zboží včetně poštovného na účet Obchodu Pro Chovatele .CZ. Pokud nebude platba připsána na náš účet nejpozději do sedmi dnů po potvrzení objednávky, bude objednávka považována za zrušenou.

Číslo účtu: 2800339917/2010 Fio banka, a.s.
Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky.

Online platba na platební bráně 

GoPay je český, moderní, rychlý, internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí platby prostřednictvím elektronické peněženky a veškerých nejpopulárnějších platebních metod na českém internetu v rámci jediného uživatelského rozhraní. GoPay je partnerem vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.

 

<<< Cena dopravy

Jak nakupovat >>>