Eukanuba Puppy & Junior Small Breed, 1kg

Napište první recenzi tohoto produktu

100% kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata malých plemen a pro březí a kojící feny malých plemen.

Dostupnost: Skladem

Cena: 162,00 Kč

NEBO
Kategorie: Štěňata
Eukanuba Puppy & Junior Small Breed, 1kgZvětšit

Detaily

Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen od 1 do 12 měsíců s váhou do 10 kg v dospělosti. S bohatým obsahem kurecího masa. Doporučuje se také pro březí a kojící feny. Štěňata malých plemen spalují více kalorií a potřebují více energie na kilogram tělesné hmotnosti než štěňata větších plemen. Tato strava Eukanuba dodává optimální množství proteinů, tuku a karbohydrátů na pokrytí těchto nároků. Poskytuje všechny důležité vitamíny a minerály nezbytné pro optimální růst. Obsahuje přísady vysoké kvality a velké množství živočišných proteinů, z nichž kuřecí maso představuje hlavní zdroj.

Znaky krmiva:

  • Zdravá imunita, podporuje imunitní systém a každodenní přirozenou regeneraci zdravých bunek. Obsahuje důležité antioxidanty, jako je například vitamín E.
  • Péce o srst, stará se o hustou a lesklou srst, podporuje zdravou pokožku a přirozený proces hojení, obsahuje optimální rovnováhu omega6 a omega3 mastných kyselin.
  • Dobré trávení, podporuje zdravý trávicí trakt a účinné vstřebávání živin, obsahuje středně fermentovanou vlákninu (řepnou dřeň).
  • Glukóza v rovnováze, výživové složky napomáhají k udržení obvyklých hodnot krevního cukru po jídle a obsahuje speciální zdroje karbohydrátu.
  • Obsahuje DHA, krmivo vytvořené pro chytré štěně způsobilé k výcviku. Obsahuje optimální množství DHA, klíčovou stavební živinu pro mozek na podporu optimální funkce sluchu, zraku a mozku, vychází z revoluční studie prováděné se štěňaty a jejich matkami, kterým bylo podáváno krmivo Eukanuba.
  • Množství vitamínů je zaručeno do data spotřeby.

Složení:

Kuřecí maso (>30 %), kukuřice, pšenice, živočišný tuk, drůbeží maso, sušená řepná dřeň, rýže, celá sušená vejce, vedlejší produkty z kuřecího masa, rybí olej, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, sůl, DL–methionin, výtažek z měsíčku.Jakostní znaky: hrubé proteiny 32%, vlhkost 8%, neupravený olej 21%, popeloviny 7,5%, hrubá vláknina 2,5%, vápník 1,4%, fosfor 1%, viitamín A 15000 m.j./ kg, vitamín D3 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, betakaroten 1 mg / kg. Bez přidaných barviv nebo konzervačních látek.

Dostupné v baleních: 1 kg, 3 kg, 7,5 kg.

Další informace

Číslo 1743-148288
Výrobce Eukanuba

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').