Kočkolit CatClin, 8l

Napište první recenzi tohoto produktu

Kočkolit s revoluční technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach.
Akční nabídka

Dostupnost: Skladem

Cena: 250,00 Kč

  • Koupit 2 za 243,00 Kč kus a ušetříte 3%
  • Koupit 4 za 237,00 Kč kus a ušetříte 6%
NEBO
Kategorie: Silikagelové
Kočkolit CatClin, 8lZvětšit

Detaily

CatClin kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. S ním budete jako zákazník zasvěcen do nové sféry podestýlek. Nová technologie: adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. CatClin pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie.

Bezkonkurenčně ekonomický. Pouze jeden 8 litrový pytel CatClin vydrží vaší kočce cca dva měsíce. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. CatClin mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z nádoby. Čistota a hygiena.

Tato jedinečná nová podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC. 100% bezprašný.

CatClin jedinečně vytvořené ze silikagelu je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici. Je to 100% přírodní neparfemovaný silikagel. Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí.

CatClin zanechávají kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Další informace

Číslo 003-3040
Výrobce Magic

Štítky produktu

Ostatní označili tento produkt těmito štítky:

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').